1
Martine van Dommele

Al bijna 20 jaar zet ik mij in voor een aantrekkelijke en gezellige binnenstad. Als voormalig retailer in het centrum van Roosendaal, heb ik vaak de samenwerking opgezocht met andere ondernemers om mooie events te creëeren. Voor mij is het geven van persoonlijke aandacht en service altijd van belang geweest. 

Het bedenken van concepten gaat mij natuurlijk en makkelijk af en alles wat mij energie geeft, pak ik met beide handen aan. Ik haal mijn inspiratie vooral uit het bezoeken van steden en gebruik dit bij de ontwikkeling van uiteenlopende projecten. 

Evenementen vind ik een essentieel onderdeel van een positieve beleving van de stad en naast mijn job bij Loveforlive ben ik zelfstandig projectleider voor binnensteden om concepten van retail- en horecazaken fysiek en online sterker te maken. 

Het oude centrum van Roosendaal staat symbool voor mijn betrokkenheid en liefde voor de stad. 

De stad waar ik geboren, getogen ben en waar ik samen woon met mijn partner Kees en 4 kids. 

Ons team

De liefde voor live communicatie, dat is waarom wij Love for Live vormen. Onze experts zijn werkzaam in en de eventbranche en marketing-communicatie. Zij komen samen bij LoveforLive om jouw event tot een tot een succes te maken.

Maarten Verheij

uitvoerend producent

Jeroen Frijters

technisch producent

Marlies van Lier

Verbinder / presentatrice

Debbie Groenen

Debbie Groenen

media designer

Menno Verheij

brand storyteller

Jeroen Frijters

technisch producent

Love for Live

Love for Live bedenkt en ontwikkelt unieke merkbelevingen met een passie voor live. Volg ons ook via social media.

Aanmelden voor nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven, meld je dan aan.

Aanmelden
Contact

antwerpsestraat 27
4611 ab bergen op zoom


0164-655764 
info@loveforlive.nl

algemene leveringsvoorwaarden